Titles you rated
CocoRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The PastRated ★ 5.0
One DayRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Café de FloreRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Dog Day AfternoonRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
BasquiatRated ★ 5.0
Tokyo!Rated ★ 5.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
TimeRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 4.0