Movies
Ratings
88
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 3.0