Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5