Titles you rated
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0