Titles you rated
New HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 5.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0