Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
BraveRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0