Titles you rated
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0