Titles you rated
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ElfRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
IdiocracyRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Uptown GirlsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5