Titles you rated
Frankly SpeakingRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Go AheadRated ★ 4.5
Doctor SlumpRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.5
Handa-kunRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Where Is My HomeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Talk Pa One 25 O'ClockRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0