Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
GoldRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0