Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Unexpected BusinessRated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
Where Is My HomeRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.5