Titles you rated
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 1.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 1.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5