Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0