Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Death SentenceRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
TremorsRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
You're Not YouRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 0.5
The SuspectRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 0.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0