Series
Ratings
33
Hidden LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5