Movies
Ratings
96
Lust, CautionRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0