Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0