Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0