Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
AllianceRated ★ 5.0
Our InterpreterRated ★ 1.0
Bossy Husband Who Loved MeRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Lala LandRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Pui Pui MolcarRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.5