Series
Ratings
35- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Produce 101Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 5.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5