Movies
Ratings
34
FrozenRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0