Movies
Ratings
90
ExhumaRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5