Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5