Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0