Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
PearlRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0