Titles you rated
My Happy MarriageRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.5
Delico's NurseryRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5
Class of LiesRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5