Movies
Ratings
70
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0