Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0