Movies
Ratings
168
The AttorneyRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0