Movies
Ratings
102
TangledRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
SaltRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0