Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
SinisterRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0