Series
Ratings
35
Helluva Boss Season 2Rated ★ 2.5
Helluva Boss Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 1.0