Movies
Ratings
106
Love UntangledRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
The Cat in the HatRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.5