Movies
Ratings
60
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0