Movies
Ratings
418
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Under the SkinRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0