Movies
Ratings
673
DrumlineRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 1.5
Anger ManagementRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Bounty HunterRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0