Series
Ratings
158
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5