Movies
Ratings
287
1408Rated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0