Titles you rated
FlippedRated ★ 4.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
Safe HavenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0