Movies
Ratings
343
SearchingRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
ColumbusRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The HoursRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The ShackRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0