Titles you rated
AntichristRated ★ 3.5
Same Day with SomeoneRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Speak No EvilRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5- Heavy SnowRated ★ 1.5
TarotRated ★ 0.5
The FakeRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
ConfessionRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 2.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Carry OnRated ★ 2.0