Series
Ratings
289- 언더커버Rated ★ 1.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.0- 코미디 리벤지Rated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5