Movies
Ratings
102
PeninsulaRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 1.0
1st KissRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.0
Gintama on Theater 2D Kabukicho Shitenno-henRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The ParadesRated ★ 2.5
Your Eyes TellRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5