Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5