Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- 피노키오의 모험Rated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 4.5
Onegai! Samia-donRated ★ 5.0
Time Travel TondekemanRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- SealookRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- TV's The Art of WarRated ★ 4.0
- Wanderer KkachiRated ★ 4.0