Titles you rated
- One of A PairRated ★ 3.5
- Fairy and SwindlerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- GhostRated ★ 3.5
Green RoseRated ★ 3.0
Im Kkeok JeongRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Friend, Our LegendRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5