Series
Ratings
83
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- Taoist MeoteolRated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 5.0
PresidentRated ★ 2.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0