Movies
Ratings
672
OppenheimerRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 3.0