Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
The King's ManRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 0.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0