Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Undone Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0